Nimi
KRO Finvest OÜ
Registrikood
12080866
Käibemaksukohuslase number
EE101445755
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
28.03.2011 (15)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 500.00 €
Tegevusala
43321 - Mistahes materjalist akende, uste ja treppide paigaldus 69202 - Raamatupidamine, maksualane nõustamine
42 768 €
4 015 €
9%
706 €
(hinnang on ligikaudne)
101 487 €
1
Esitatud
Puudub
4%
1%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Reio Orasmäe
| 50% - 1 250.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Kaidi Orasmäe
| 50% - 1 250.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Scala Kinnisvara OÜ 16411917 | 33% - 1 000.00 EUR | - | - |
| 2019 01.03.2020 | 2020 24.02.2021 | 2021 17.06.2022 | 2022 26.06.2023 | 2023 26.06.2024 | 2024 25.05.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 28 331 € | 39 818 € | 72 643 € | 86 948 € | 59 545 € | 42 768 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 1 755 € | 9 712 € | 28 424 € | 37 696 € | 11 991 € | 4 015 € |
| Kasumimarginaal | 6% | 24% | 39% | 43% | 20% | 9% |
| Käibevara | 10 596 € | 22 182 € | 33 330 € | 71 935 € | 61 783 € | 61 594 € |
| Põhivara | 1 013 € | 48 739 € | 115 521 € | 117 258 € | 323 635 € | 418 514 € |
| Varad kokku | 11 609 € | 70 921 € | 148 851 € | 189 193 € | 385 418 € | 480 108 € |
| Lühiajalised kohustised | 4 392 € | 20 270 € | 10 087 € | 8 261 € | 6 597 € | 20 752 € |
| Pikaajalised kohustised | - | 33 722 € | 93 412 € | 94 451 € | 280 349 € | 357 869 € |
| Kohustised kokku | - | 53 992 € | 103 499 € | 102 712 € | 286 946 € | 378 621 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 7 217 € | 16 929 € | 45 352 € | 86 481 € | 98 472 € | 101 487 € |
| Töötajate arv | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 11 336 € | 3 128 € | 2 413 € | 1 |
| 2025 Q3 | 15 305 € | 3 568 € | 2 006 € | 1 |
| 2025 Q2 | 12 578 € | 3 223 € | 1 194 € | 1 |
| 2025 Q1 | 9 591 € | 1 457 € | 1 078 € | 1 |
| 2024 Q4 | 16 929 € | 2 735 € | 847 € | 1 |
| 2024 Q3 | 14 907 € | 1 686 € | 862 € | 1 |
| 2024 Q2 | 11 022 € | 795 € | 749 € | 1 |
| 2024 Q1 | 6 457 € | 920 € | 741 € | 1 |
| 2023 Q4 | 8 947 € | 1 460 € | 679 € | 1 |
| 2023 Q3 | 10 842 € | 1 747 € | 647 € | 1 |
| 2023 Q2 | 24 927 € | 5 882 € | 2 016 € | 1 |
| 2023 Q1 | 20 792 € | 5 102 € | 1 960 € | 2 |
| 2022 Q4 | 24 832 € | 7 934 € | 1 662 € | 2 |
| 2022 Q3 | 21 220 € | 4 710 € | 781 € | 2 |
| 2022 Q2 | 19 518 € | 3 724 € | 781 € | 1 |
| 2022 Q1 | 21 504 € | 3 810 € | 713 € | 1 |