Nimi
OÜ Abrams Invest
Registrikood
12023779
Käibemaksukohuslase number
EE101472935
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
26.11.2010 (15)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 556.00 €
Tegevusala
68311 - Kinnisvarabüroode tegevus 77111 - Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) rentimine ja kasutusrent 68201 - Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 85599 - Muu mujal liigitamata koolitus
96 671 €
186 294 €
193%
1 453 €
(hinnang on ligikaudne)
372 023 €
1
Esitatud
Puudub
50%
43%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Sven Abrams
| 100% - 2 556.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| OÜ City Property 12568639 | 30% - 765.00 EUR | - | - |
| S&G Invest OÜ 14062890 | 100% - 2 500.00 EUR | - | - |
| FOL Investeeringud OÜ 12974718 | 100% - 2 500.00 EUR | - | - |
| 2019 29.05.2020 | 2020 31.03.2021 | 2021 07.06.2022 | 2022 07.06.2023 | 2023 24.05.2024 | 2024 05.05.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 34 998 € | 47 238 € | 58 090 € | 69 747 € | 56 877 € | 96 671 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 33 391 € | 47 485 € | 33 974 € | 4 318 € | 31 314 € | 186 294 € |
| Kasumimarginaal | 95% | 101% | 58% | 6% | 55% | 193% |
| Käibevara | 109 765 € | 161 015 € | 196 079 € | 195 660 € | 229 086 € | 399 522 € |
| Põhivara | 14 840 € | 10 495 € | 11 177 € | 9 456 € | 6 781 € | 30 990 € |
| Varad kokku | 124 605 € | 171 510 € | 207 256 € | 205 116 € | 235 867 € | 430 512 € |
| Lühiajalised kohustised | 55 967 € | 55 387 € | 57 159 € | 50 701 € | 50 138 € | 58 489 € |
| Pikaajalised kohustised | - | - | - | - | - | - |
| Kohustised kokku | - | - | - | - | - | - |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 68 638 € | 116 123 € | 150 097 € | 154 415 € | 185 729 € | 372 023 € |
| Töötajate arv | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 34 492 € | 0 € | 2 218 € | 1 |
| 2025 Q3 | 16 865 € | 5 340 € | 2 242 € | 1 |
| 2025 Q2 | 21 403 € | 4 119 € | 2 218 € | 1 |
| 2025 Q1 | 25 927 € | 4 070 € | 2 222 € | 1 |
| 2024 Q4 | 17 622 € | 3 163 € | 2 158 € | 1 |
| 2024 Q3 | 24 026 € | 4 833 € | 2 158 € | 1 |
| 2024 Q2 | 27 841 € | 3 821 € | 2 158 € | 1 |
| 2024 Q1 | 11 838 € | 2 246 € | 723 € | 1 |
| 2023 Q4 | 12 949 € | 2 440 € | 647 € | - |
| 2023 Q3 | 16 495 € | 2 025 € | 647 € | - |
| 2023 Q2 | 17 299 € | 2 848 € | 647 € | - |
| 2023 Q1 | 12 824 € | 2 240 € | 663 € | - |
| 2022 Q4 | 25 194 € | 2 639 € | 694 € | - |
| 2022 Q3 | 28 854 € | 4 969 € | 694 € | - |
| 2022 Q2 | 16 678 € | 1 620 € | 694 € | - |
| 2022 Q1 | 9 749 € | 1 304 € | 694 € | - |