Nimi
Atlas Tehnika OÜ
Registrikood
12021740
Käibemaksukohuslase number
EE101432182
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
22.11.2010 (15)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 556.00 €
Tegevusala
46631 - Kaevandus- ja ehitusmasinate hulgimüük
512 322 €
4 394 €
1%
1 239 €
(hinnang on ligikaudne)
203 690 €
2
Esitatud
Puudub
2%
1%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Tavo Tiismaa
| 51% - 1 304.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Maxim Andreev
| 49% - 1 252.00 EUR | - | Otsene osalus |
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| RentMach OÜ 14761211 | 50% - 1 250.00 EUR | - | - |
| 2019 30.06.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 21.07.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 30.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 599 787 € | 261 046 € | 1 031 285 € | 529 563 € | 590 563 € | 512 322 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 5 968 € | -1 442 € | 76 493 € | -3 113 € | 4 063 € | 4 394 € |
| Kasumimarginaal | 1% | -1% | 7% | -1% | 1% | 1% |
| Käibevara | 140 601 € | 211 545 € | 69 540 € | 41 481 € | 36 784 € | 26 697 € |
| Põhivara | 57 750 € | 57 163 € | 177 607 € | 370 675 € | 347 208 € | 322 113 € |
| Varad kokku | 198 351 € | 268 708 € | 247 147 € | 412 156 € | 383 992 € | 348 810 € |
| Lühiajalised kohustised | 22 439 € | 22 070 € | 19 376 € | 35 534 € | 45 336 € | 36 526 € |
| Pikaajalised kohustised | 33 989 € | 106 157 € | 10 797 € | 162 761 € | 135 630 € | 108 594 € |
| Kohustised kokku | 56 428 € | 128 227 € | 30 173 € | 198 295 € | 180 966 € | 145 120 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 141 923 € | 140 481 € | 216 974 € | 213 861 € | 203 026 € | 203 690 € |
| Töötajate arv | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 143 540 € | 25 595 € | 3 206 € | 2 |
| 2025 Q3 | 376 640 € | 36 078 € | 3 206 € | 2 |
| 2025 Q2 | 60 497 € | 9 265 € | 3 206 € | 2 |
| 2025 Q1 | 66 918 € | 9 666 € | 3 101 € | 2 |
| 2024 Q4 | 55 597 € | 5 418 € | 3 965 € | 2 |
| 2024 Q3 | 536 313 € | 54 756 € | 3 965 € | 2 |
| 2024 Q2 | 67 159 € | 10 850 € | 4 072 € | 2 |
| 2024 Q1 | 122 148 € | 14 632 € | 3 154 € | 2 |
| 2023 Q4 | 183 307 € | 23 759 € | 2 948 € | 2 |
| 2023 Q3 | 60 932 € | 11 583 € | 2 948 € | 2 |
| 2023 Q2 | 357 483 € | 6 387 € | 2 948 € | 2 |
| 2023 Q1 | 433 918 € | 77 041 € | 3 156 € | 2 |
| 2022 Q4 | 570 390 € | 9 395 € | 3 574 € | 2 |
| 2022 Q3 | 126 873 € | 16 186 € | 3 574 € | 2 |
| 2022 Q2 | 78 794 € | 9 144 € | 3 574 € | 2 |
| 2022 Q1 | 134 613 € | 13 509 € | 3 574 € | 2 |