Nimi
West Cape OÜ
Registrikood
11877255
Käibemaksukohuslase number
EE101363688
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
11.01.2010 (16)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
5 112.00 €
Tegevusala
46341 - Alkohoolsete jookide hulgimüük 47251 - Jookide jaemüük spetsialiseeritud kauplustes
157 007 €
6 741 €
4%
-
163 840 €
0
Esitatud
Puudub
4%
2%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Olli Ensio Heinonen
| - | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Vaho Klaamann
| - | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Klaamann OÜ 14317893 | 50% - 2 556.00 EUR | - | - |
| OÜ Massimo Investments 10870328 | 50% - 2 556.00 EUR | - | - |
| 2019 15.07.2020 | 2020 27.11.2021 | 2021 13.01.2023 | 2022 05.11.2023 | 2023 06.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 119 062 € | 161 584 € | 150 765 € | 145 497 € | 135 083 € | 157 007 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 22 151 € | -17 009 € | 12 907 € | -26 265 € | 40 890 € | 6 741 € |
| Kasumimarginaal | 19% | -11% | 9% | -18% | 30% | 4% |
| Käibevara | 222 867 € | 271 526 € | 306 309 € | 283 983 € | 259 122 € | 277 571 € |
| Põhivara | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Varad kokku | 222 867 € | 271 526 € | 306 309 € | 283 983 € | 259 122 € | 277 571 € |
| Lühiajalised kohustised | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 3 731 € |
| Pikaajalised kohustised | 42 856 € | 73 354 € | 73 500 € | 108 978 € | 80 000 € | 110 000 € |
| Kohustised kokku | - | - | - | - | - | 113 731 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 180 011 € | 198 172 € | 232 809 € | 175 005 € | 179 122 € | 163 840 € |
| Töötajate arv | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 48 847 € | 4 701 € | 0 € | - |
| 2025 Q3 | 39 183 € | 5 701 € | 0 € | - |
| 2025 Q2 | 35 290 € | 5 631 € | 0 € | - |
| 2025 Q1 | 43 602 € | 3 080 € | 0 € | - |
| 2024 Q4 | 47 280 € | 3 345 € | 0 € | - |
| 2024 Q3 | 34 008 € | 5 619 € | 0 € | - |
| 2024 Q2 | 38 095 € | 3 702 € | 0 € | - |
| 2024 Q1 | 39 127 € | 6 721 € | 0 € | - |
| 2023 Q4 | 40 266 € | 6 655 € | 0 € | - |
| 2023 Q3 | 34 676 € | 3 650 € | 0 € | - |
| 2023 Q2 | 26 216 € | 4 581 € | 0 € | - |
| 2023 Q1 | 33 835 € | 4 792 € | 0 € | - |
| 2022 Q4 | 37 028 € | 6 528 € | 0 € | - |
| 2022 Q3 | 30 495 € | 3 307 € | 0 € | - |
| 2022 Q2 | 37 549 € | 6 707 € | 0 € | - |
| 2022 Q1 | 39 513 € | 6 200 € | 0 € | - |