Aadress
E-posti aadress
Telefoninumber
Veebileht
https://www.ventpuhastus.eeVentilatsiooni puhastus - Hästi planeeritud ja teostatud tööVentilatsiooni puhastus - Hästi planeeritud ja teostatud töö. LIFA OÜ. Eestis on alates 2004 aastast ventilatsiooni puhastus kohustuslik!
Nimi
OÜ LIFA
Registrikood
11552501
Käibemaksukohuslase number
EE101266280
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
13.11.2008 (17)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 556.00 €
Tegevusala
81221 - Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus
600 656 €
76 723 €
13%
2 576 €
(hinnang on ligikaudne)
189 264 €
7
Esitatud
Puudub
41%
26%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Roman Gorelov
| 50% - 1 278.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Andero Viirlaid
| 50% - 1 278.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| 2019 31.10.2020 | 2020 01.07.2021 | 2021 30.06.2022 | 2022 28.06.2023 | 2023 25.06.2024 | 2024 27.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 375 729 € | 360 503 € | 420 640 € | 451 315 € | 508 896 € | 600 656 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 26 144 € | 38 809 € | 25 253 € | 44 014 € | 57 391 € | 76 723 € |
| Kasumimarginaal | 7% | 11% | 6% | 10% | 11% | 13% |
| Käibevara | 116 094 € | 151 967 € | 151 483 € | 179 958 € | 212 086 € | 216 821 € |
| Põhivara | 52 066 € | 59 536 € | 42 061 € | 34 707 € | 42 865 € | 74 409 € |
| Varad kokku | 168 160 € | 211 503 € | 193 544 € | 214 665 € | 254 951 € | 291 230 € |
| Lühiajalised kohustised | 38 423 € | 44 957 € | 32 978 € | 49 235 € | 59 815 € | 67 323 € |
| Pikaajalised kohustised | - | - | 9 150 € | 0 € | 17 594 € | 34 643 € |
| Kohustised kokku | - | - | 42 128 € | - | 77 409 € | 101 966 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 129 737 € | 166 546 € | 151 416 € | 165 430 € | 177 542 € | 189 264 € |
| Töötajate arv | 10 | 7 | 6 | 6 | 6 | 7 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 151 869 € | 59 325 € | 36 362 € | 9 |
| 2025 Q3 | 154 909 € | 63 627 € | 35 406 € | 9 |
| 2025 Q2 | 157 024 € | 50 091 € | 29 392 € | 8 |
| 2025 Q1 | 122 113 € | 45 085 € | 30 829 € | 6 |
| 2024 Q4 | 176 079 € | 52 299 € | 28 131 € | 6 |
| 2024 Q3 | 175 730 € | 56 737 € | 34 169 € | 6 |
| 2024 Q2 | 183 932 € | 50 610 € | 27 200 € | 7 |
| 2024 Q1 | 134 698 € | 44 678 € | 25 399 € | 5 |
| 2023 Q4 | 116 455 € | 41 702 € | 25 740 € | 5 |
| 2023 Q3 | 143 644 € | 49 077 € | 26 036 € | 5 |
| 2023 Q2 | 130 593 € | 43 191 € | 24 218 € | 5 |
| 2023 Q1 | 91 012 € | 37 315 € | 24 229 € | 5 |
| 2022 Q4 | 106 698 € | 42 179 € | 26 334 € | 5 |
| 2022 Q3 | 153 041 € | 45 991 € | 24 017 € | 5 |
| 2022 Q2 | 109 701 € | 32 979 € | 22 103 € | 5 |
| 2022 Q1 | 84 169 € | 33 075 € | 21 855 € | 5 |