Aadress
E-posti aadress
Telefoninumber
https://savekate.eePiisavalt suur ja piisavalt väike ehituspartner - SavekateOskame olla paindlikud äri- ja eluhoonete ehitusel ning leida nutikaid täislahendusi tööstus-, põllumajandus- ja logistikasektoris. Vaata siit lähemalt!
Nimi
OÜ HEAMARK
Registrikood
11477745
Käibemaksukohuslase number
EE101228781
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
11.03.2008 (18)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 556.00 €
Tegevusala
68201 - Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
197 341 €
44 338 €
22%
-
426 216 €
0
Esitatud
Puudub
10%
3%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Karin Täht
| - | - | Kaudne osalus |
| Taivo Täht
| - | Juhatuse liige | - |
| Mati Laurson
| - | Juhatuse liige | Kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige |
| Sven Jalakas
| - | Juhatuse liige | Kaudne osalus |
| OÜ Meloni Majad 11949279 | 100% - 2 556.00 EUR | - | - |
| 2019 23.07.2020 | 2020 28.06.2021 | 2021 09.06.2022 | 2022 20.06.2023 | 2023 17.06.2024 | 2024 29.05.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 € | - | 49 884 € | 152 738 € | 175 402 € | 197 341 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 1 064 € | 1 895 € | -16 124 € | 30 029 € | 28 198 € | 44 338 € |
| Kasumimarginaal | - | - | -32% | 20% | 16% | 22% |
| Käibevara | 337 862 € | 339 756 € | 25 740 € | 46 273 € | 80 716 € | 115 465 € |
| Põhivara | - | - | 793 159 € | 1 201 275 € | 1 589 608 € | 1 567 748 € |
| Varad kokku | 337 862 € | 339 756 € | 818 899 € | 1 247 548 € | 1 670 324 € | 1 683 213 € |
| Lühiajalised kohustised | - | - | 495 267 € | 893 868 € | 1 078 187 € | 1 058 498 € |
| Pikaajalised kohustised | - | - | - | - | 210 259 € | 198 499 € |
| Kohustised kokku | - | - | - | - | 1 288 446 € | 1 256 997 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 337 862 € | 339 756 € | 323 632 € | 353 680 € | 381 878 € | 426 216 € |
| Töötajate arv | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 0 € | 582 € | 0 € | - |
| 2025 Q3 | 27 802 € | 4 100 € | 0 € | - |
| 2025 Q2 | 47 648 € | 4 662 € | 0 € | - |
| 2025 Q1 | 56 300 € | 7 184 € | 0 € | - |
| 2024 Q4 | 49 273 € | 6 372 € | 0 € | - |
| 2024 Q3 | 46 811 € | 6 944 € | 0 € | - |
| 2024 Q2 | 42 828 € | 4 280 € | 0 € | - |
| 2024 Q1 | 60 524 € | 4 664 € | 0 € | - |
| 2023 Q4 | 47 485 € | 5 178 € | 0 € | - |
| 2023 Q3 | 38 668 € | 4 651 € | 0 € | - |
| 2023 Q2 | 35 269 € | 0 € | 0 € | - |
| 2023 Q1 | 49 695 € | 0 € | 0 € | - |
| 2022 Q4 | 40 397 € | 306 € | 0 € | - |
| 2022 Q3 | 32 167 € | 1 303 € | 0 € | - |
| 2022 Q2 | 39 640 € | 0 € | 0 € | - |
| 2022 Q1 | 35 176 € | 183 € | 0 € | - |