Aadress
E-posti aadress
Telefoninumber
Veebileht
http://www.artproof.eeHome - ArtproofWe can provide the proof. We don't just print your photo. Our printing master works with you to colour proof your art before printing, to ensure that the result is exactly as you want it.
Nimi
Artproof OÜ
Registrikood
11388846
Käibemaksukohuslase number
EE101147587
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
21.05.2007 (18)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
3 834.00 €
Tegevusala
18129 - Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk
1 525 858 €
70 284 €
5%
1 938 €
(hinnang on ligikaudne)
272 072 €
20
Esitatud
Puudub
26%
15%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Krister Rekkaro
| 32% - 1 239.00 EUR | - | Otsene osalus |
| Ando Heilmann
| 32% - 1 239.00 EUR | - | Otsene osalus |
| Eero Valge
| 32% - 1 239.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Taavi Rekkaro
| 3% - 117.00 EUR | Juhatuse liige | - |
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Photo Art Supplies OÜ 12000465 | 100% - 2 556.00 EUR | - | - |
| 2019 21.04.2020 | 2020 22.06.2021 | 2021 10.08.2022 | 2022 29.05.2023 | 2023 30.06.2024 | 2024 22.05.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 383 940 € | 1 049 500 € | 1 322 970 € | 1 230 230 € | 1 566 281 € | 1 525 858 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 157 166 € | 5 219 € | 55 160 € | -62 016 € | 4 679 € | 70 284 € |
| Kasumimarginaal | 11% | 0% | 4% | -5% | 0% | 5% |
| Käibevara | 326 717 € | 316 487 € | 261 483 € | 181 353 € | 209 246 € | 202 389 € |
| Põhivara | 527 867 € | 505 050 € | 420 630 € | 365 120 € | 325 358 € | 260 200 € |
| Varad kokku | 854 584 € | 821 537 € | 682 113 € | 546 473 € | 534 604 € | 462 589 € |
| Lühiajalised kohustised | 298 550 € | 477 805 € | 383 081 € | 349 364 € | 332 816 € | 190 517 € |
| Pikaajalised kohustised | 218 408 € | 12 913 € | 0 € | - | - | - |
| Kohustised kokku | 516 958 € | 490 718 € | - | - | - | - |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 337 626 € | 330 819 € | 299 032 € | 197 109 € | 201 788 € | 272 072 € |
| Töötajate arv | 22 | 20 | 19 | 19 | 19 | 20 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 377 160 € | 43 829 € | 46 787 € | 17 |
| 2025 Q3 | 273 157 € | 56 270 € | 60 914 € | 17 |
| 2025 Q2 | 425 624 € | 56 414 € | 60 594 € | 17 |
| 2025 Q1 | 368 151 € | 46 288 € | 49 832 € | 19 |
| 2024 Q4 | 383 207 € | 56 181 € | 58 900 € | 18 |
| 2024 Q3 | 300 986 € | 52 365 € | 62 640 € | 18 |
| 2024 Q2 | 417 675 € | 49 271 € | 52 692 € | 21 |
| 2024 Q1 | 407 845 € | 28 189 € | 39 061 € | 21 |
| 2023 Q4 | 451 627 € | 48 540 € | 50 927 € | 21 |
| 2023 Q3 | 285 630 € | 48 457 € | 50 778 € | 21 |
| 2023 Q2 | 483 773 € | 45 379 € | 47 987 € | 20 |
| 2023 Q1 | 353 693 € | 52 257 € | 54 269 € | 18 |
| 2022 Q4 | 318 611 € | 58 402 € | 60 760 € | 19 |
| 2022 Q3 | 214 103 € | 23 809 € | 24 450 € | 19 |
| 2022 Q2 | 329 406 € | 55 693 € | 56 852 € | 20 |
| 2022 Q1 | 383 953 € | 60 412 € | 56 528 € | 21 |