Nimi
Datacom Group Osaühing
Registrikood
11168731
Käibemaksukohuslase number
EE101175520
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
29.09.2005 (20)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 878.00 €
Tegevusala
62202 - 47401 -
410 636 €
549 542 €
134%
2 430 €
(hinnang on ligikaudne)
679 921 €
2
Esitatud
Puudub
81%
44%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Elvis Liländer
| 50% - 1 439.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Rasmus Roosson
| 50% - 1 439.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja |
|---|
| 2019 07.08.2020 | 2020 28.05.2021 | 2021 29.06.2022 | 2022 28.06.2023 | 2023 28.06.2024 | 2024 01.07.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 194 953 € | 253 610 € | 352 002 € | 304 066 € | 432 295 € | 410 636 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 74 301 € | 91 120 € | 42 796 € | 33 750 € | -16 641 € | 549 542 € |
| Kasumimarginaal | 38% | 36% | 12% | 11% | -4% | 134% |
| Käibevara | 213 280 € | 327 051 € | 444 604 € | 514 645 € | 598 055 € | 1 215 381 € |
| Põhivara | 6 794 € | 3 271 € | 5 426 € | 16 829 € | 21 774 € | 32 064 € |
| Varad kokku | 220 074 € | 330 322 € | 450 030 € | 531 474 € | 619 829 € | 1 247 445 € |
| Lühiajalised kohustised | 75 720 € | 104 848 € | 191 760 € | 299 454 € | 290 950 € | 248 324 € |
| Pikaajalised kohustised | - | - | - | - | 148 500 € | 319 200 € |
| Kohustised kokku | - | - | - | - | 439 450 € | 567 524 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 144 354 € | 225 474 € | 258 270 € | 232 020 € | 180 379 € | 679 921 € |
| Töötajate arv | 1 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 12 532 € | 8 090 € | 5 945 € | 1 |
| 2025 Q3 | 24 276 € | 7 765 € | 8 214 € | 1 |
| 2025 Q2 | 56 983 € | 9 441 € | 7 777 € | 1 |
| 2025 Q1 | 65 741 € | 2 604 € | 7 231 € | 1 |
| 2024 Q4 | 68 900 € | 6 884 € | 7 263 € | 1 |
| 2024 Q3 | 102 957 € | 0 € | 7 466 € | 1 |
| 2024 Q2 | 134 734 € | 8 459 € | 9 100 € | 1 |
| 2024 Q1 | 119 604 € | 4 946 € | 8 619 € | 1 |
| 2023 Q4 | 105 705 € | 0 € | 5 226 € | 1 |
| 2023 Q3 | 112 041 € | 6 487 € | 6 769 € | 1 |
| 2023 Q2 | 128 960 € | 6 748 € | 7 137 € | 1 |
| 2023 Q1 | 82 133 € | 7 289 € | 6 959 € | 1 |
| 2022 Q4 | 63 702 € | 7 756 € | 7 057 € | 1 |
| 2022 Q3 | 89 290 € | 10 618 € | 10 808 € | 1 |
| 2022 Q2 | 81 490 € | 7 812 € | 5 155 € | 2 |
| 2022 Q1 | 85 825 € | 8 931 € | 8 198 € | 2 |