Nimi
Osaühing Ceranos Invest
Registrikood
11093648
Käibemaksukohuslase number
EE100955220
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
22.12.2004 (21)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 556.00 €
Tegevusala
30121 - Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
-
-
-
-
-
-
Esitamata
Puudub
-
-
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| TARMO ROOTEMAN
| - | - | Kaudne osalus |
| Mart Tooming
| - | - | Kaudne osalus |
| Linas Sabaliauskas
| - | - | Kaudne osalus |
| Erik Ringmaa
| - | Juhatuse liige | - |
| Aljona Ystmark
| - | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Len Frode Ystmark
| - | Juhatuse liige | Kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige |
| Usaldusfond Equity United PE1 14498601 | 25% - 639.00 EUR | - | - |
| Castor Maritime Technologies OÜ 16097935 | 25% - 639.00 EUR | - | - |
| Boat Designs OÜ 16868746 | 50% - 1 278.00 EUR | - | - |
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| SeaBird Designs OÜ 12274079 | 100% - 2 500.00 EUR | - | - |
| 2019 23.08.2020 | 2020 28.07.2021 | 2021 25.07.2022 | 2022 18.09.2023 | 2023 28.06.2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 214 538 € | 3 131 949 € | 4 441 359 € | 2 975 562 € | 1 960 541 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 412 919 € | 494 230 € | 1 164 931 € | 792 650 € | 431 811 € |
| Kasumimarginaal | 19% | 16% | 26% | 27% | 22% |
| Käibevara | 1 894 467 € | 2 669 948 € | 2 320 973 € | 2 738 192 € | 2 183 489 € |
| Põhivara | 1 312 682 € | 1 658 023 € | 2 337 146 € | 3 038 262 € | 4 385 839 € |
| Varad kokku | 3 207 149 € | 4 327 971 € | 4 658 119 € | 5 776 454 € | 6 569 328 € |
| Lühiajalised kohustised | 1 193 781 € | 1 738 948 € | 1 068 453 € | 1 963 882 € | 1 360 609 € |
| Pikaajalised kohustised | 647 769 € | 734 032 € | 569 744 € | 0 € | 964 336 € |
| Kohustised kokku | 1 841 550 € | 2 472 980 € | 1 638 197 € | - | 2 324 945 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 1 365 599 € | 1 854 991 € | 3 019 922 € | 3 812 572 € | 4 244 383 € |
| Töötajate arv | 9 | 23 | 31 | 37 | - |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 909 604 € | 61 984 € | 72 621 € | 23 |
| 2025 Q3 | 1 067 895 € | 0 € | 28 355 € | 23 |
| 2025 Q2 | 1 047 552 € | 18 069 € | 56 084 € | 25 |
| 2025 Q1 | 507 138 € | 9 416 € | 48 972 € | 19 |
| 2024 Q4 | 268 466 € | 4 762 € | 45 327 € | 18 |
| 2024 Q3 | 462 772 € | 16 641 € | 53 989 € | 18 |
| 2024 Q2 | 453 979 € | 14 695 € | 60 071 € | 20 |
| 2024 Q1 | 136 283 € | 10 598 € | 29 399 € | 18 |
| 2023 Q4 | 238 452 € | 12 390 € | 21 021 € | 11 |
| 2023 Q3 | 693 458 € | 0 € | 22 814 € | 11 |
| 2023 Q2 | 763 975 € | 16 756 € | 22 483 € | 9 |
| 2023 Q1 | 138 723 € | 41 105 € | 26 011 € | 10 |
| 2022 Q4 | 228 426 € | 0 € | 44 255 € | 14 |
| 2022 Q3 | 627 802 € | 0 € | 56 255 € | 14 |
| 2022 Q2 | 1 018 541 € | 0 € | 50 015 € | 30 |
| 2022 Q1 | 1 000 737 € | 30 246 € | 59 103 € | 28 |