Nimi
Osaühing Fertum Holding
Registrikood
10937593
Käibemaksukohuslase number
EE100833449
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
25.03.2003 (23)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 556.00 €
Tegevusala
41001 - 43129 - Muud kaeve- ja mullatööd 46131 - Puidu ja ehitusmaterjalide vahendamine 43991 - Vundamendi-, betooni- jm müüritööd 42211 - Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
4 449 585 €
12 702 €
0%
1 115 €
(hinnang on ligikaudne)
27 951 €
21
Esitatud
Puudub
45%
2%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Ravil Aljukov
| 100% - 2 556.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| 2019 25.09.2020 | 2020 14.06.2021 | 2021 17.06.2022 | 2022 27.06.2023 | 2023 27.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 073 348 € | 3 428 397 € | 5 834 093 € | 3 970 958 € | 3 394 910 € | 4 449 585 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | -354 890 € | -471 797 € | 62 723 € | -297 686 € | 998 € | 12 702 € |
| Kasumimarginaal | -12% | -14% | 1% | -7% | 0% | 0% |
| Käibevara | 1 767 004 € | 1 117 683 € | 1 094 915 € | 868 573 € | 1 137 780 € | 470 585 € |
| Põhivara | 226 312 € | 162 392 € | 109 532 € | 60 378 € | 29 860 € | 48 738 € |
| Varad kokku | 1 993 316 € | 1 280 075 € | 1 204 447 € | 928 951 € | 1 167 640 € | 519 323 € |
| Lühiajalised kohustised | 1 110 541 € | 961 533 € | 892 510 € | 914 700 € | 1 152 391 € | 491 372 € |
| Pikaajalised kohustised | 161 764 € | 69 328 € | 0 € | - | - | - |
| Kohustised kokku | 1 272 305 € | 1 030 861 € | - | - | - | - |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 721 011 € | 249 214 € | 311 937 € | 14 251 € | 15 249 € | 27 951 € |
| Töötajate arv | 23 | 23 | 23 | 24 | 24 | 21 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 1 648 060 € | 70 554 € | 37 096 € | 21 |
| 2025 Q3 | 1 514 484 € | 86 162 € | 35 296 € | 21 |
| 2025 Q2 | 1 870 247 € | 105 136 € | 34 920 € | 20 |
| 2025 Q1 | 754 968 € | 92 633 € | 32 655 € | 20 |
| 2024 Q4 | 968 144 € | 111 935 € | 36 774 € | 20 |
| 2024 Q3 | 1 142 146 € | 97 260 € | 35 826 € | 20 |
| 2024 Q2 | 1 341 289 € | 34 555 € | 34 206 € | 22 |
| 2024 Q1 | 1 069 988 € | 45 573 € | 30 524 € | 21 |
| 2023 Q4 | 1 608 124 € | 35 423 € | 32 398 € | 21 |
| 2023 Q3 | 1 024 274 € | 47 694 € | 37 788 € | 21 |
| 2023 Q2 | 984 023 € | 36 851 € | 32 044 € | 25 |
| 2023 Q1 | 870 715 € | 36 856 € | 36 145 € | 25 |
| 2022 Q4 | 1 887 599 € | 40 482 € | 39 088 € | 26 |
| 2022 Q3 | 1 284 582 € | 47 674 € | 36 161 € | 26 |
| 2022 Q2 | 794 200 € | 33 146 € | 33 485 € | 23 |
| 2022 Q1 | 1 109 048 € | 30 739 € | 30 318 € | 24 |