Nimi
Osaühing Kõpu Talu
Registrikood
10931627
Käibemaksukohuslase number
EE100851395
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
21.07.2003 (22)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
940 000.00 €
Tegevusala
55102 - Motellid jms majutus 43351 - Muu ehituse lõpetamine ja viimistlus 46901 - Spetsialiseerimata hulgikaubandus
59 773 €
-113 212 €
-189%
837 €
(hinnang on ligikaudne)
511 222 €
4
Esitatud
Puudub
-22%
-9%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Elme Köster
| - | Juhatuse liige | - |
| Riina Tikk
| - | Juhatuse liige | - |
| Riina Rand
| 100% - 940 000.00 EEK | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| 2019 04.02.2021 | 2020 19.11.2021 | 2021 13.03.2022 | 2022 20.09.2023 | 2023 06.03.2024 | 2024 11.08.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 101 441 € | 26 024 € | 39 714 € | 117 398 € | 113 084 € | 59 773 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 1 102 € | -60 476 € | -129 072 € | -11 584 € | 7 902 € | -113 212 € |
| Kasumimarginaal | 1% | -232% | -325% | -10% | 7% | -189% |
| Käibevara | 11 916 € | 16 063 € | 51 749 € | 88 331 € | 77 681 € | 62 745 € |
| Põhivara | 1 092 481 € | 1 123 222 € | 1 106 122 € | 1 173 018 € | 1 220 062 € | 1 210 255 € |
| Varad kokku | 1 104 397 € | 1 139 285 € | 1 157 871 € | 1 261 349 € | 1 297 743 € | 1 273 000 € |
| Lühiajalised kohustised | 59 780 € | 26 256 € | 38 120 € | 32 651 € | 78 596 € | 106 779 € |
| Pikaajalised kohustised | 226 970 € | 355 858 € | 491 652 € | 612 183 € | 594 730 € | 654 999 € |
| Kohustised kokku | 286 750 € | 382 114 € | 529 772 € | 644 834 € | 673 326 € | 761 778 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 817 647 € | 757 171 € | 628 099 € | 616 515 € | 624 417 € | 511 222 € |
| Töötajate arv | 4 | 4 | 5 | 4 | 4 | 4 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 6 681 € | 2 186 € | 2 202 € | 3 |
| 2025 Q3 | 39 726 € | 8 866 € | 3 854 € | 3 |
| 2025 Q2 | 657 € | 3 676 € | 3 734 € | 3 |
| 2025 Q1 | 4 070 € | 3 294 € | 3 554 € | 3 |
| 2024 Q4 | 11 238 € | 3 417 € | 3 608 € | 4 |
| 2024 Q3 | 34 548 € | 3 265 € | 3 510 € | 4 |
| 2024 Q2 | 11 448 € | 3 347 € | 3 532 € | 4 |
| 2024 Q1 | 8 706 € | 1 543 € | 3 497 € | 4 |
| 2023 Q4 | 6 692 € | 3 188 € | 3 359 € | 4 |
| 2023 Q3 | 51 645 € | 3 363 € | 3 334 € | 4 |
| 2023 Q2 | 22 075 € | 0 € | 2 742 € | 4 |
| 2023 Q1 | 50 778 € | 3 416 € | 2 988 € | 4 |
| 2022 Q4 | 24 530 € | 3 562 € | 3 334 € | 4 |
| 2022 Q3 | 47 576 € | 4 420 € | 3 378 € | 4 |
| 2022 Q2 | 16 858 € | 3 126 € | 3 044 € | 4 |
| 2022 Q1 | 7 413 € | 2 563 € | 2 668 € | 4 |