Nimi
Osaühing Orantes
Registrikood
10919721
Käibemaksukohuslase number
EE100807242
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
07.01.2003 (23)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 556.00 €
Tegevusala
56111 -
172 706 €
-1 279 €
-1%
854 €
(hinnang on ligikaudne)
11 392 €
4
Esitatud
Puudub
-11%
-6%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| AM Management OÜ 11529608 | 50% - 1 278.00 EUR | - | - |
| Tiina Toomast
| 50% - 1 278.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| 2019 30.10.2020 | 2020 10.08.2021 | 2021 29.07.2022 | 2022 22.06.2023 | 2023 21.06.2024 | 2024 29.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 154 173 € | 119 551 € | 86 243 € | 156 014 € | 169 498 € | 172 706 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 2 481 € | -21 696 € | -4 160 € | 8 745 € | -3 226 € | -1 279 € |
| Kasumimarginaal | 2% | -18% | -5% | 6% | -2% | -1% |
| Käibevara | 24 529 € | 13 141 € | 3 252 € | 8 649 € | 6 220 € | 8 588 € |
| Põhivara | 31 301 € | 15 156 € | 6 464 € | 13 410 € | 16 372 € | 13 902 € |
| Varad kokku | 55 830 € | 28 297 € | 9 716 € | 22 059 € | 22 592 € | 22 490 € |
| Lühiajalised kohustised | 8 704 € | 6 523 € | 2 564 € | 6 162 € | 8 791 € | 11 098 € |
| Pikaajalised kohustised | 14 118 € | 10 462 € | 0 € | 0 € | 1 130 € | 0 € |
| Kohustised kokku | 22 822 € | 16 985 € | - | - | 9 921 € | - |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 33 008 € | 11 312 € | 7 152 € | 15 897 € | 12 671 € | 11 392 € |
| Töötajate arv | 3 | 2 | 2 | 4 | 4 | 4 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 49 877 € | 9 843 € | 6 270 € | 2 |
| 2025 Q3 | 44 178 € | 5 437 € | 2 527 € | 2 |
| 2025 Q2 | 47 155 € | 7 609 € | 4 532 € | 4 |
| 2025 Q1 | 39 662 € | 7 766 € | 5 488 € | 4 |
| 2024 Q4 | 46 906 € | 9 187 € | 6 122 € | 4 |
| 2024 Q3 | 38 438 € | 4 737 € | 2 689 € | 4 |
| 2024 Q2 | 45 597 € | 8 160 € | 4 901 € | 4 |
| 2024 Q1 | 42 718 € | 6 382 € | 4 305 € | 4 |
| 2023 Q4 | 44 174 € | 6 133 € | 3 843 € | 4 |
| 2023 Q3 | 38 443 € | 7 049 € | 4 341 € | 4 |
| 2023 Q2 | 45 746 € | 5 038 € | 4 187 € | 4 |
| 2023 Q1 | 43 956 € | 5 862 € | 3 734 € | 4 |
| 2022 Q4 | 46 989 € | 6 297 € | 3 205 € | 4 |
| 2022 Q3 | 37 800 € | 5 042 € | 2 446 € | 4 |
| 2022 Q2 | 37 243 € | 3 555 € | 1 462 € | 3 |
| 2022 Q1 | 25 894 € | 2 480 € | 1 220 € | 2 |