Nimi
Sild Raamatupidamine OÜ
Registrikood
10821139
Käibemaksukohuslase number
EE100729508
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
07.12.2001 (24)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
8 520.00 €
Tegevusala
69202 - Raamatupidamine, maksualane nõustamine 68201 - Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 47911 - Jaemüük posti või Interneti teel
299 730 €
64 437 €
21%
1 095 €
(hinnang on ligikaudne)
1 110 940 €
2
Esitatud
Puudub
6%
5%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Helena Karjatse
| 70% - 5 964.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Silvi Sild
| 30% - 2 556.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| 2019 05.06.2020 | 2020 10.06.2021 | 2021 20.06.2022 | 2022 29.06.2023 | 2023 26.06.2024 | 2024 26.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 206 137 € | 205 196 € | 218 739 € | 245 710 € | 268 306 € | 299 730 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 38 848 € | 6 441 € | 19 895 € | 17 995 € | 34 917 € | 64 437 € |
| Kasumimarginaal | 19% | 3% | 9% | 7% | 13% | 21% |
| Käibevara | 36 657 € | 42 272 € | 357 650 € | 353 025 € | 329 280 € | 355 082 € |
| Põhivara | 305 000 € | 311 267 € | 313 921 € | 331 741 € | 1 018 806 € | 1 041 316 € |
| Varad kokku | 341 657 € | 353 539 € | 671 571 € | 684 766 € | 1 348 086 € | 1 396 398 € |
| Lühiajalised kohustised | 24 252 € | 14 714 € | 35 876 € | 41 905 € | 96 601 € | 53 640 € |
| Pikaajalised kohustised | 0 € | 16 979 € | 296 104 € | 285 275 € | 258 982 € | 231 818 € |
| Kohustised kokku | - | 31 693 € | 331 980 € | 327 180 € | 355 583 € | 285 458 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 317 405 € | 321 846 € | 339 591 € | 357 586 € | 992 503 € | 1 110 940 € |
| Töötajate arv | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 60 912 € | 10 880 € | 4 047 € | 3 |
| 2025 Q3 | 64 849 € | 12 422 € | 5 157 € | 3 |
| 2025 Q2 | 76 699 € | 13 400 € | 5 140 € | 3 |
| 2025 Q1 | 73 406 € | 13 884 € | 4 004 € | 3 |
| 2024 Q4 | 73 342 € | 11 767 € | 3 730 € | 2 |
| 2024 Q3 | 78 245 € | 12 117 € | 3 757 € | 2 |
| 2024 Q2 | 79 126 € | 12 530 € | 3 992 € | 2 |
| 2024 Q1 | 68 075 € | 7 170 € | 3 234 € | 2 |
| 2023 Q4 | 59 887 € | 7 133 € | 2 472 € | 2 |
| 2023 Q3 | 63 107 € | 9 000 € | 3 371 € | 2 |
| 2023 Q2 | 75 501 € | 10 165 € | 4 277 € | 2 |
| 2023 Q1 | 68 986 € | 11 300 € | 4 816 € | 2 |
| 2022 Q4 | 59 253 € | 6 308 € | 4 712 € | 4 |
| 2022 Q3 | 58 135 € | 7 980 € | 4 339 € | 4 |
| 2022 Q2 | 69 635 € | 8 968 € | 4 129 € | 4 |
| 2022 Q1 | 53 901 € | 8 262 € | 4 014 € | 4 |