Aadress
E-posti aadress
Telefoninumber
https://estconde.eePikaaegse kogemusega kinnisvaraarendaja - EstcondeEstconde on kinnisvaraturul tegustenud juba alates aastast 1992, olles ühed kogenumad Eesti kinnisvaraarendusfirmade hulgas.
Nimi
RLT Invest OÜ
Registrikood
10807229
Käibemaksukohuslase number
EE100767434
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
03.10.2001 (24)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
19 174.00 €
Tegevusala
68201 - Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
94 906 €
1 457 276 €
1535%
1 493 €
(hinnang on ligikaudne)
24 156 328 €
5
Esitatud
Puudub
6%
6%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Rein Tallermo
| 50% - 9 587.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Lea Tallermo
| 26% - 4 987.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Margus Tallermo
| 12% - 2 300.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Taavi Tallermo
| 12% - 2 300.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| City Plaza OÜ 10873338 | 77% - 3 215.00 EUR | - | - |
| Estconde Invest OÜ 14434239 | 90% - 2 250.00 EUR | - | - |
| Tartu mnt. 1 Arenduse OÜ 14302207 | 90% - 2 250.00 EUR | - | - |
| Estconde Kinnisvara OÜ 14240707 | 50% - 1 250.00 EUR | - | - |
| Saare Laaned Osaühing 10816122 | 50% - 1 250.00 EUR | - | - |
| 2019 30.06.2020 | 2020 14.05.2021 | 2021 16.06.2022 | 2022 29.05.2023 | 2023 04.04.2024 | 2024 27.05.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 48 405 € | 67 600 € | 61 206 € | 80 333 € | 79 124 € | 94 906 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 892 680 € | 340 781 € | 372 273 € | 1 061 288 € | 1 878 250 € | 1 457 276 € |
| Kasumimarginaal | 1844% | 504% | 608% | 1321% | 2374% | 1535% |
| Käibevara | 15 852 998 € | 16 064 017 € | 16 392 763 € | 17 233 160 € | 18 688 588 € | 6 823 427 € |
| Põhivara | 3 370 308 € | 3 429 424 € | 3 305 592 € | 3 285 252 € | 3 299 709 € | 17 368 240 € |
| Varad kokku | 19 223 306 € | 19 493 440 € | 19 698 356 € | 20 518 412 € | 21 988 296 € | 24 191 668 € |
| Lühiajalised kohustised | 21 185 € | 25 539 € | 28 180 € | 26 949 € | 58 584 € | 35 338 € |
| Pikaajalised kohustised | - | - | - | - | - | - |
| Kohustised kokku | - | - | - | - | - | - |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 19 202 120 € | 19 467 902 € | 19 670 176 € | 20 491 464 € | 21 929 712 € | 24 156 328 € |
| Töötajate arv | - | - | - | - | - | 5 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | - | 14 911 € | 14 045 € | 4 |
| 2025 Q3 | - | 13 205 € | 14 045 € | 4 |
| 2025 Q2 | - | 13 205 € | 14 045 € | 4 |
| 2025 Q1 | - | 14 342 € | 13 295 € | 4 |
| 2024 Q4 | - | 13 274 € | 12 388 € | 4 |
| 2024 Q3 | - | 11 921 € | 12 388 € | 4 |
| 2024 Q2 | - | 13 960 € | 13 122 € | 4 |
| 2024 Q1 | - | 11 921 € | 12 388 € | 4 |
| 2023 Q4 | - | 13 400 € | 12 438 € | 4 |
| 2023 Q3 | - | 11 933 € | 12 438 € | 4 |
| 2023 Q2 | - | 11 459 € | 11 924 € | 4 |
| 2023 Q1 | - | 11 959 € | 10 875 € | 3 |
| 2022 Q4 | - | 11 976 € | 10 895 € | 3 |
| 2022 Q3 | - | 10 509 € | 10 895 € | 3 |
| 2022 Q2 | - | 10 483 € | 10 865 € | 3 |
| 2022 Q1 | - | 11 976 € | 10 895 € | 3 |