Aadress
E-posti aadress
Telefoninumber
Veebileht
https://www.seromar.eeInspireeritud metallist, loodud täpsusega! | SEROMAR OÜOleme spetsialiseerunud metallitöötlusele, sealhulgas metalli lõiketöötlemisele, masinaehituslike sõlmede, ketaste, võllide ja rullide valmistamisele ning taastamisele.
Nimi
Osaühing SEROMAR
Registrikood
10791959
Käibemaksukohuslase number
EE100713213
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
03.09.2001 (24)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
220 000.00 €
Tegevusala
25531 -
763 942 €
7 865 €
1%
2 174 €
(hinnang on ligikaudne)
187 961 €
8
Esitatud
Puudub
4%
3%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Ervin Sternfeld
| 100% - 220 000.00 EEK | - | - |
| Daniel Šternfeld
| 100% - 220 000.00 EEK | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Mihhail Šternfeld
| 100% - 220 000.00 EEK | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| 2019 16.09.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 30.06.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 28.06.2024 | 2024 27.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 839 180 € | 849 486 € | 922 034 € | 945 892 € | 1 037 611 € | 763 942 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 6 092 € | -21 928 € | 16 315 € | 29 155 € | 797 € | 7 865 € |
| Kasumimarginaal | 1% | -3% | 2% | 3% | 0% | 1% |
| Käibevara | 95 721 € | 86 845 € | 142 862 € | 157 556 € | 103 587 € | 100 578 € |
| Põhivara | 231 695 € | 239 699 € | 233 016 € | 215 419 € | 172 749 € | 155 730 € |
| Varad kokku | 327 416 € | 326 544 € | 375 878 € | 372 975 € | 276 336 € | 256 308 € |
| Lühiajalised kohustised | 87 816 € | 112 344 € | 204 038 € | 188 692 € | 95 517 € | 67 659 € |
| Pikaajalised kohustised | 83 843 € | 80 371 € | 21 696 € | 4 984 € | 723 € | 688 € |
| Kohustised kokku | 171 659 € | 192 715 € | 225 734 € | 193 676 € | 96 240 € | 68 347 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 155 757 € | 133 829 € | 150 144 € | 179 299 € | 180 096 € | 187 961 € |
| Töötajate arv | 11 | 10 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 244 377 € | 62 585 € | 37 166 € | 9 |
| 2025 Q3 | 248 533 € | 52 221 € | 35 605 € | 9 |
| 2025 Q2 | 265 921 € | 64 113 € | 34 038 € | 8 |
| 2025 Q1 | 246 960 € | 49 295 € | 30 004 € | 9 |
| 2024 Q4 | 236 056 € | 57 071 € | 30 596 € | 9 |
| 2024 Q3 | 197 353 € | 40 661 € | 26 738 € | 9 |
| 2024 Q2 | 193 420 € | 45 598 € | 27 025 € | 8 |
| 2024 Q1 | 156 124 € | 33 282 € | 25 481 € | 8 |
| 2023 Q4 | 231 676 € | 30 319 € | 25 058 € | 8 |
| 2023 Q3 | 249 981 € | 24 558 € | 24 268 € | 8 |
| 2023 Q2 | 335 615 € | 23 567 € | 24 509 € | 7 |
| 2023 Q1 | 268 820 € | 26 884 € | 28 106 € | 7 |
| 2022 Q4 | 269 465 € | 29 672 € | 27 366 € | 9 |
| 2022 Q3 | 309 626 € | 30 072 € | 29 070 € | 9 |
| 2022 Q2 | 219 024 € | 31 807 € | 26 183 € | 8 |
| 2022 Q1 | 215 136 € | 26 903 € | 27 464 € | 9 |