Nimi
Osaühing Retaal
Registrikood
10281164
Käibemaksukohuslase number
EE101264020
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
02.10.1997 (28)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 556.00 €
Tegevusala
85599 - Muu mujal liigitamata koolitus 68201 - Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
191 497 €
553 435 €
289%
828 €
(hinnang on ligikaudne)
1 313 629 €
1
Esitatud
Puudub
42%
31%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Meelis Lang
| 100% - 2 556.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Krokodilli Kapital OÜ 16346278 | 5% - 125.00 EUR | - | - |
| 2019 31.08.2020 | 2020 01.06.2021 | 2021 30.06.2022 | 2022 05.07.2023 | 2023 13.05.2024 | 2024 20.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 244 885 € | 135 146 € | 144 094 € | 288 787 € | 295 672 € | 191 497 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 155 598 € | 55 558 € | 46 943 € | 193 581 € | 216 149 € | 553 435 € |
| Kasumimarginaal | 64% | 41% | 33% | 67% | 73% | 289% |
| Käibevara | 422 241 € | 306 918 € | 214 848 € | 406 324 € | 247 783 € | 151 317 € |
| Põhivara | 5 484 € | 38 981 € | 193 028 € | 180 788 € | 549 212 € | 1 620 393 € |
| Varad kokku | 427 725 € | 345 899 € | 407 876 € | 587 112 € | 796 995 € | 1 771 710 € |
| Lühiajalised kohustised | 19 762 € | 16 639 € | 35 865 € | 25 842 € | 24 028 € | 23 581 € |
| Pikaajalised kohustised | - | 25 739 € | 21 547 € | 17 225 € | 12 773 € | 434 500 € |
| Kohustised kokku | - | 42 378 € | 57 412 € | 43 067 € | 36 801 € | 458 081 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 407 963 € | 303 521 € | 350 464 € | 544 045 € | 760 194 € | 1 313 629 € |
| Töötajate arv | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 68 906 € | 17 929 € | 3 594 € | 1 |
| 2025 Q3 | 55 410 € | 14 824 € | 3 594 € | 1 |
| 2025 Q2 | 70 368 € | 18 231 € | 4 768 € | 1 |
| 2025 Q1 | 59 892 € | 13 904 € | 1 425 € | 1 |
| 2024 Q4 | 68 534 € | 14 148 € | 1 355 € | 1 |
| 2024 Q3 | 38 060 € | 8 879 € | 1 355 € | 1 |
| 2024 Q2 | 56 137 € | 11 883 € | 1 252 € | 1 |
| 2024 Q1 | 67 828 € | 13 673 € | 1 258 € | 1 |
| 2023 Q4 | 37 659 € | 8 026 € | 1 198 € | 1 |
| 2023 Q3 | 119 014 € | 24 120 € | 1 198 € | 1 |
| 2023 Q2 | 47 897 € | 7 616 € | 1 198 € | 1 |
| 2023 Q1 | 120 322 € | 23 602 € | 1 120 € | 1 |
| 2022 Q4 | 100 232 € | 19 090 € | 1 081 € | 2 |
| 2022 Q3 | 17 087 € | 1 659 € | 1 081 € | 2 |
| 2022 Q2 | 72 821 € | 13 503 € | 1 081 € | 2 |
| 2022 Q1 | 43 638 € | 3 994 € | 1 004 € | 2 |