Nimi
Osaühing Arli Maja
Registrikood
10226633
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
07.07.1997 (28)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
6 300.00 €
Tegevusala
41201 - Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
-
-22 579 €
-
-
124 819 €
0
Esitatud
Puudub
-18%
-18%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Eve Taal
| 100% - 6 300.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| osaühing Haapsalu Raudtee 10429804 | 100% - 2 556.00 EUR | - | - |
| 2019 06.05.2020 | 2020 18.04.2021 | 2021 05.03.2022 | 2022 14.04.2023 | 2023 21.03.2024 | 2024 19.05.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | - | - | - | - | - | - |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | -11 867 € | -11 432 € | 3 446 € | -34 243 € | -30 858 € | -22 579 € |
| Kasumimarginaal | - | - | - | - | - | - |
| Käibevara | 139 215 € | 71 792 € | 75 222 € | 61 902 € | 41 823 € | 8 051 € |
| Põhivara | 712 632 € | 751 452 € | 739 931 € | 705 257 € | 666 048 € | 116 768 € |
| Varad kokku | 851 847 € | 823 244 € | 815 153 € | 767 159 € | 707 871 € | 124 819 € |
| Lühiajalised kohustised | 80 798 € | - | - | - | - | - |
| Pikaajalised kohustised | - | - | - | - | - | - |
| Kohustised kokku | - | - | - | - | - | - |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 771 049 € | 823 244 € | 815 153 € | 767 159 € | 707 871 € | 124 819 € |
| Töötajate arv | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | - | 140 € | 140 € | - |
| 2025 Q3 | - | - | - | - |
| 2025 Q2 | - | - | - | - |
| 2025 Q1 | - | - | - | - |
| 2024 Q4 | - | - | - | - |
| 2024 Q3 | - | 5 000 € | 0 € | - |
| 2024 Q2 | - | 1 740 € | 523 € | - |
| 2024 Q1 | - | - | - | - |
| 2023 Q4 | - | 4 868 € | 261 € | - |
| 2023 Q3 | - | - | - | - |
| 2023 Q2 | - | - | - | - |
| 2023 Q1 | - | - | - | - |
| 2022 Q4 | - | - | - | - |
| 2022 Q3 | - | - | - | - |
| 2022 Q2 | - | - | - | - |
| 2022 Q1 | - | 501 € | 151 € | - |