Aadress
E-posti aadress
Telefoninumber
https://pereoptika.eeEsilehtPere Optika — kogu pere prillipood! 31 kauplust üle Eesti! Pere Optika teeb kõik Sinu silmade heaks. ➤ Leia lähim prillipood ja külasta meid!
Nimi
Optiland Eesti Osaühing
Registrikood
10093646
Käibemaksukohuslase number
EE100284768
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
13.05.1997 (29)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
5 494.00 €
Tegevusala
47121 -
5 802 117 €
-975 988 €
-17%
1 377 €
(hinnang on ligikaudne)
1 236 347 €
119
Esitatud
Puudub
-79%
-40%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Varju Lauri
| - | - | Otsene osalus |
| Katriine Mark
| - | Juhatuse liige | - |
| Kristiine Saarepuu
| - | Juhatuse liige | - |
| Bruno Lauri
| - | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Osaühing OptiPRO 10125659 | 100% - 5 494.00 EUR | - | - |
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja |
|---|
| 2019 13.08.2020 | 2020 01.07.2021 | 2021 29.06.2022 | 2022 22.06.2023 | 2023 21.05.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 851 071 € | 1 618 186 € | 4 580 710 € | 5 154 774 € | 5 429 432 € | 5 802 117 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 74 592 € | 16 533 € | 79 487 € | 181 456 € | 41 587 € | -975 988 € |
| Kasumimarginaal | 9% | 1% | 2% | 4% | 1% | -17% |
| Käibevara | 1 679 495 € | 2 410 514 € | 2 387 548 € | 2 584 925 € | 2 458 360 € | 2 053 000 € |
| Põhivara | 36 540 € | 588 944 € | 765 451 € | 909 495 € | 1 020 577 € | 398 089 € |
| Varad kokku | 1 716 035 € | 2 999 458 € | 3 152 999 € | 3 494 420 € | 3 478 937 € | 2 451 089 € |
| Lühiajalised kohustised | 447 644 € | 675 254 € | 829 973 € | 1 042 628 € | 1 037 029 € | 1 113 186 € |
| Pikaajalised kohustised | - | 425 836 € | 345 171 € | 292 531 € | 241 059 € | 101 556 € |
| Kohustised kokku | - | 1 101 090 € | 1 175 144 € | 1 335 159 € | 1 278 088 € | 1 214 742 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 1 268 391 € | 1 898 368 € | 1 977 855 € | 2 159 261 € | 2 200 849 € | 1 236 347 € |
| Töötajate arv | 3 | 34 | 118 | 118 | 122 | 119 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 1 771 562 € | 277 431 € | 247 599 € | 105 |
| 2025 Q3 | 1 699 237 € | 313 606 € | 247 716 € | 105 |
| 2025 Q2 | 1 798 637 € | 286 273 € | 232 133 € | 111 |
| 2025 Q1 | 1 726 083 € | 257 389 € | 238 164 € | 108 |
| 2024 Q4 | 1 718 117 € | 278 136 € | 219 103 € | 119 |
| 2024 Q3 | 1 483 096 € | 302 845 € | 244 992 € | 119 |
| 2024 Q2 | 1 792 618 € | 324 349 € | 248 109 € | 115 |
| 2024 Q1 | 1 400 654 € | 258 709 € | 229 832 € | 121 |
| 2023 Q4 | 1 530 066 € | 275 358 € | 231 831 € | 121 |
| 2023 Q3 | 1 497 658 € | 287 947 € | 230 686 € | 121 |
| 2023 Q2 | 1 633 909 € | 225 862 € | 210 017 € | 121 |
| 2023 Q1 | 1 276 977 € | 236 047 € | 204 948 € | 116 |
| 2022 Q4 | 1 485 173 € | 268 079 € | 214 715 € | 118 |
| 2022 Q3 | 1 223 349 € | 260 132 € | 212 747 € | 118 |
| 2022 Q2 | 1 329 200 € | 228 021 € | 192 607 € | 121 |
| 2022 Q1 | 1 121 005 € | 217 380 € | 188 914 € | 121 |