Address
Email address
Phone number
Website
https://www.krc.eeKRC EhitusEhitame ühiskondlikke hooneid, korterelamuid, äri- ja büroohooneid, tööstus- ja laohooneid ning insenertehnilisi ehitisi.
Name
KRC Ehitus OÜ
Registry code
12395854
VAT number
EE101662253
Type
OÜ - Limited Liability Company
Status
Registered
Foundation date
20.12.2012 (13)
Financial year
01.01-31.12
Capital
112 500.00 €
Activity
41001 -
25 420 816 €
1 337 082 €
5%
-
4 539 901 €
-
Submitted
No tax arrears
29%
13%
| Owner | Representative | Beneficial owner | |
|---|---|---|---|
| Toomas Taros
| 7% - 7 900.00 EUR | - | - |
| KRC OÜ 16838656 | 41% - 46 225.00 EUR | - | - |
| Jegor Šurmin
| 4% - 4 500.00 EUR | - | - |
| Aimar Kongi
| 4% - 4 500.00 EUR | - | - |
| Indrek Muhhin
| 4% - 4 500.00 EUR | - | - |
| Taavi Sinijärv
| 15% - 16 900.00 EUR | Board member | - |
| Tähevara OÜ 16930356 | 14% - 15 600.00 EUR | - | - |
| Siim Kroodo
| 11% - 12 375.00 EUR | Board member | Direct ownership |
| Owner | Representative | Beneficial owner | |
|---|---|---|---|
| Multiladu OÜ 16147231 | 100% - 2 600.00 EUR | - | - |
| Majahaldjas OÜ 14916429 | 100% - 2 600.00 EUR | - | - |
| Allikametsa Elamud OÜ 14842470 | 55% - 1 650.00 EUR | - | - |
| 2019 30.06.2020 | 2020 28.06.2021 | 2021 30.06.2022 | 2022 28.06.2023 | 2023 14.06.2024 | 2024 26.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Total Revenue | 9 808 618 € | 18 479 810 € | 15 259 742 € | 22 545 688 € | 21 619 744 € | 25 420 816 € |
| Net profit (loss) for the period | 217 185 € | 624 617 € | 206 423 € | 267 990 € | 1 209 916 € | 1 337 082 € |
| Profit Margin | 2% | 3% | 1% | 1% | 6% | 5% |
| Current Assets | 1 848 607 € | 2 322 442 € | 2 772 468 € | 3 975 800 € | 4 903 610 € | 6 441 168 € |
| Fixed Assets | 3 606 148 € | 2 039 899 € | 2 419 521 € | 2 916 635 € | 3 535 621 € | 3 841 928 € |
| Total Assets | 5 454 755 € | 4 362 341 € | 5 191 989 € | 6 892 435 € | 8 439 231 € | 10 283 096 € |
| Current Liabilities | 1 876 854 € | 1 951 913 € | 2 706 747 € | 4 142 326 € | 4 491 049 € | 5 280 862 € |
| Non Current Liabilities | 1 984 028 € | 191 938 € | 210 329 € | 307 206 € | 445 363 € | 462 333 € |
| Total Liabilities | 3 860 882 € | 2 143 851 € | 2 917 076 € | 4 449 532 € | 4 936 412 € | 5 743 195 € |
| Share Capital | - | - | - | - | - | - |
| Equity | 1 593 873 € | 2 218 490 € | 2 274 913 € | 2 442 903 € | 3 502 819 € | 4 539 901 € |
| Employees | 20 | - | - | - | - | - |
| Turnover | State taxes | Labor taxes and payments | Employees | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 4 474 201 € | 261 305 € | 166 456 € | 30 |
| 2025 Q3 | 7 148 712 € | 694 458 € | 230 330 € | 30 |
| 2025 Q2 | 5 968 699 € | 264 726 € | 161 441 € | 33 |
| 2025 Q1 | 6 525 954 € | 302 390 € | 197 876 € | 31 |
| 2024 Q4 | 7 499 633 € | 443 835 € | 184 131 € | 28 |
| 2024 Q3 | 5 541 143 € | 497 689 € | 212 859 € | 28 |
| 2024 Q2 | 6 618 159 € | 463 971 € | 165 171 € | 31 |
| 2024 Q1 | 5 340 384 € | 314 047 € | 180 735 € | 27 |
| 2023 Q4 | 6 572 263 € | 374 098 € | 193 825 € | 29 |
| 2023 Q3 | 6 348 518 € | 371 162 € | 153 754 € | 29 |
| 2023 Q2 | 4 852 731 € | 387 326 € | 115 090 € | 26 |
| 2023 Q1 | 4 402 705 € | 224 205 € | 145 747 € | 24 |
| 2022 Q4 | 7 325 073 € | 399 834 € | 101 872 € | 24 |
| 2022 Q3 | 6 036 502 € | 284 616 € | 131 898 € | 24 |
| 2022 Q2 | 5 906 014 € | 182 135 € | 92 615 € | 25 |
| 2022 Q1 | 3 939 101 € | 158 303 € | 114 071 € | 24 |