Address
Email address
Phone number
Website
https://www.aruhooldus.eeVentilatsioon - Aru HooldusKohandatud ventilatsiooni- ja kliimalahendused ettevõtetele ja eraklientidele. Paigaldus, hooldus, puhastus ja automaatika – teenused ühest kohast usaldusväärselt.
Name
Aru Hooldus OÜ
Registry code
11246773
VAT number
EE101166296
Type
OÜ - Limited Liability Company
Status
Registered
Foundation date
25.04.2006 (20)
Financial year
01.01-31.12
Capital
5 368.00 €
Activity
6832 - Management of real estate on a fee or contract basis
1 299 037 €
141 997 €
11%
2 109 €
(estimate is approximate)
364 210 €
5
Submitted
No tax arrears
39%
30%
| Owner | Representative | Beneficial owner | |
|---|---|---|---|
| Kaius Markus
| 50% - 2 684.00 EUR | Board member | Direct ownership |
| Jaanus Kekk
| 50% - 2 684.00 EUR | Board member | Direct ownership |
| 2019 15.06.2020 | 2020 14.06.2021 | 2021 13.05.2022 | 2022 16.05.2023 | 2023 28.05.2024 | 2024 11.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Total Revenue | 600 079 € | 804 994 € | 895 454 € | 875 651 € | 1 178 428 € | 1 299 037 € |
| Net profit (loss) for the period | 34 616 € | 83 723 € | 26 583 € | 111 737 € | 130 139 € | 141 997 € |
| Profit Margin | 6% | 10% | 3% | 13% | 11% | 11% |
| Current Assets | 85 249 € | 136 053 € | 69 885 € | 219 582 € | 231 117 € | 301 681 € |
| Fixed Assets | 115 187 € | 150 576 € | 177 206 € | 170 333 € | 192 622 € | 168 455 € |
| Total Assets | 200 436 € | 286 629 € | 247 091 € | 389 915 € | 423 739 € | 470 136 € |
| Current Liabilities | 58 405 € | 83 875 € | 62 754 € | 113 841 € | 59 526 € | 105 926 € |
| Non Current Liabilities | 0 € | - | - | - | - | - |
| Total Liabilities | - | - | - | - | - | - |
| Share Capital | - | - | - | - | - | - |
| Equity | 142 031 € | 202 754 € | 184 337 € | 276 074 € | 364 213 € | 364 210 € |
| Employees | 5 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 |
| Turnover | State taxes | Labor taxes and payments | Employees | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 313 812 € | 42 641 € | 19 025 € | 2 |
| 2025 Q3 | 337 486 € | 50 424 € | 19 025 € | 2 |
| 2025 Q2 | 244 465 € | 45 494 € | 18 995 € | 2 |
| 2025 Q1 | 292 202 € | 52 541 € | 17 200 € | 2 |
| 2024 Q4 | 392 051 € | 51 726 € | 18 016 € | 2 |
| 2024 Q3 | 347 996 € | 53 107 € | 16 770 € | 2 |
| 2024 Q2 | 285 061 € | 42 443 € | 16 926 € | 3 |
| 2024 Q1 | 338 056 € | 53 517 € | 19 283 € | 3 |
| 2023 Q4 | 308 524 € | 37 897 € | 17 394 € | 3 |
| 2023 Q3 | 293 700 € | 32 281 € | 18 608 € | 3 |
| 2023 Q2 | 240 008 € | 37 685 € | 16 679 € | 4 |
| 2023 Q1 | 330 361 € | 37 083 € | 14 621 € | 3 |
| 2022 Q4 | 188 738 € | 24 406 € | 11 977 € | 3 |
| 2022 Q3 | 209 753 € | 26 673 € | 11 458 € | 3 |
| 2022 Q2 | 193 773 € | 26 137 € | 11 376 € | 2 |
| 2022 Q1 | 173 330 € | 28 548 € | 10 807 € | 2 |