Address
Email address
Phone number
https://andrusetalu.eeEsileht – Andruse mahe- ja turismitaluAndruse mahe- ja turismitalu on Saaremaa muhedaim talu, kust igaüks leiab midagi head. Tegeleme majutuse pakkumise, ürituste ja õpitubade korraldamise, mahedate saaduste kasvatamise ning tehniliste teenuste pakkumisega.
Name
osaühing Hekardi
Registry code
10900977
VAT number
EE100848382
Type
OÜ - Limited Liability Company
Status
Registered
Foundation date
28.02.2003 (23)
Financial year
01.01-31.12
Capital
7 500.00 €
Activity
68201 - Rental and operating of own or leased real estate 55202 - Holiday home (chalets) 93291 - Culture centres and community centres
136 867 €
-41 219 €
-30%
1 053 €
(estimate is approximate)
1 012 564 €
1
Submitted
No tax arrears
-4%
-4%
| Owner | Representative | Beneficial owner | |
|---|---|---|---|
| Heidi Ait
| 40% - 3 000.00 EUR | Board member | Direct ownership |
| Indrek Ait
| 40% - 3 000.00 EUR | Board member | Direct ownership |
| Pulss Pluss OÜ 12532088 | 20% - 1 500.00 EUR | - | - |
| Owner | Representative | Beneficial owner | |
|---|---|---|---|
| Andruse mahe -ja turismitalu OÜ 11525355 | 3% - 100.00 EUR | - | - |
| 2019 02.10.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 19.08.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 31.05.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Total Revenue | 135 805 € | 73 098 € | 76 618 € | 52 915 € | 87 685 € | 136 867 € |
| Net profit (loss) for the period | 4 196 € | 15 569 € | -2 113 € | -34 198 € | -32 960 € | -41 219 € |
| Profit Margin | 3% | 21% | -3% | -65% | -38% | -30% |
| Current Assets | 50 309 € | 65 544 € | 10 930 € | 14 781 € | 17 383 € | 393 724 € |
| Fixed Assets | 362 332 € | 362 886 € | 503 063 € | 612 226 € | 627 974 € | 629 375 € |
| Total Assets | 412 641 € | 428 430 € | 513 993 € | 627 007 € | 645 357 € | 1 023 099 € |
| Current Liabilities | 3 931 € | 8 664 € | 96 340 € | 243 263 € | 276 € | 10 535 € |
| Non Current Liabilities | - | - | - | - | 294 297 € | 0 € |
| Total Liabilities | - | - | - | - | 294 573 € | - |
| Share Capital | - | - | - | - | - | - |
| Equity | 408 710 € | 419 766 € | 417 653 € | 383 744 € | 350 784 € | 1 012 564 € |
| Employees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Turnover | State taxes | Labor taxes and payments | Employees | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 656 € | 4 546 € | 4 886 € | 4 |
| 2025 Q3 | 48 913 € | 7 394 € | 5 967 € | 4 |
| 2025 Q2 | 33 325 € | 5 784 € | 3 942 € | 6 |
| 2025 Q1 | -684 € | 1 734 € | 3 899 € | 2 |
| 2024 Q4 | 2 695 € | 410 € | 3 697 € | 2 |
| 2024 Q3 | 31 071 € | 1 000 € | 714 € | 2 |
| 2024 Q2 | 6 870 € | 0 € | 0 € | 1 |
| 2024 Q1 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| 2023 Q4 | 567 € | 0 € | 559 € | 1 |
| 2023 Q3 | 29 113 € | 0 € | 759 € | 1 |
| 2023 Q2 | 216 € | - | - | 2 |
| 2023 Q1 | 716 € | 18 € | 0 € | - |
| 2022 Q4 | 465 € | 0 € | 0 € | - |
| 2022 Q3 | 26 210 € | 601 € | 306 € | - |
| 2022 Q2 | -1 922 € | 0 € | 0 € | - |
| 2022 Q1 | 9 422 € | 0 € | 0 € | - |