Address
Email address
Phone number
Website
https://www.rahvaraamat.eeRahva Raamat | Raamatud, E-raamatud, E-lugerid, Filmid, MuusikaRahva Raamatu e-poes on müügil raamatud, filmid, muusika, e-raamatud, e-lugerid, kontoritarbed, kinkekaardid ja mängud. Kohaletoimetamine e-poes alates 24 h ja tasuta.
Name
RAHVA RAAMAT Aktsiaselts
Registry code
10421903
VAT number
EE100099306
Type
AS - Joint Stock Company
Status
Registered
Foundation date
31.03.1998 (28)
Financial year
01.01-31.12
Capital
28 000.00 €
Activity
47611 - Retail sale of books in specialised stores 46491 - Wholesale of stationery, books, magazines and newspapers 47789 - Retail sale of goods n.e.c.
20 438 424 €
-976 052 €
-5%
-
5 090 978 €
-
Submitted
No tax arrears
-19%
-8%
| Owner | Representative | Beneficial owner | |
|---|---|---|---|
| Simonas Gustainis
| - | - | Member of a higher management body, i.e. board member or supervisory board member |
| Omanikukonto: DAGNIS DREIMANIS
| - | - | Member of a higher management body, i.e. board member or supervisory board member |
| Martin Kõdar
| - | - | Member of a higher management body, i.e. board member or supervisory board member |
| Peeter Saks
| - | - | Member of a higher management body, i.e. board member or supervisory board member |
| Rain Siemer
| - | Board member | - |
| Nele Mägi
| - | Board member | - |
| BaltCap Private Equity Fund III usaldusfond 14806053 | 100% - 28 000.00 EUR | - | - |
| Owner | Representative | Beneficial owner | |
|---|---|---|---|
| Literaat Restod OÜ 16126542 | 100% - 2 500.00 EUR | - | - |
| Rahva Raamat Kirjastus OÜ 16125790 | 100% - 2 500.00 EUR | - | - |
| 2019 25.06.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 30.06.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 01.07.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Total Revenue | 18 734 870 € | 19 530 008 € | 19 172 368 € | 19 394 900 € | 20 394 016 € | 20 438 424 € |
| Net profit (loss) for the period | 313 357 € | 480 082 € | 316 831 € | 62 996 € | -238 077 € | -976 052 € |
| Profit Margin | 2% | 2% | 2% | 0% | -1% | -5% |
| Current Assets | 4 480 641 € | 5 053 200 € | 5 066 500 € | 5 228 569 € | 5 207 777 € | 4 532 800 € |
| Fixed Assets | 1 681 811 € | 1 631 163 € | 2 373 945 € | 7 164 975 € | 6 653 331 € | 7 338 989 € |
| Total Assets | 6 162 452 € | 6 684 363 € | 7 440 445 € | 12 393 544 € | 11 861 108 € | 11 871 789 € |
| Current Liabilities | 3 745 917 € | 3 987 746 € | 4 231 052 € | 7 456 926 € | 4 542 181 € | 4 512 609 € |
| Non Current Liabilities | - | - | 445 945 € | 4 610 372 € | 2 801 897 € | 2 268 202 € |
| Total Liabilities | - | - | 4 676 997 € | 12 067 298 € | 7 344 078 € | 6 780 811 € |
| Share Capital | 28 000 € | 28 000 € | 28 000 € | 28 000 € | 28 000 € | 28 000 € |
| Equity | 2 416 535 € | 2 696 617 € | 2 763 448 € | 326 246 € | 4 517 030 € | 5 090 978 € |
| Employees | 184 | 196 | - | - | - | - |
| Turnover | State taxes | Labor taxes and payments | Employees | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 6 172 008 € | 568 494 € | 407 031 € | 193 |
| 2025 Q3 | 4 685 922 € | 544 975 € | 423 084 € | 193 |
| 2025 Q2 | 4 510 705 € | 343 497 € | 266 392 € | 181 |
| 2025 Q1 | 6 781 588 € | 642 639 € | 399 098 € | 176 |
| 2024 Q4 | 6 147 540 € | 498 021 € | 348 225 € | 182 |
| 2024 Q3 | 4 783 368 € | 482 517 € | 343 203 € | 182 |
| 2024 Q2 | 4 748 464 € | 420 295 € | 340 945 € | 173 |
| 2024 Q1 | 6 613 163 € | 617 491 € | 351 513 € | 171 |
| 2023 Q4 | 6 047 475 € | 484 775 € | 294 170 € | 178 |
| 2023 Q3 | 4 697 933 € | 451 196 € | 321 511 € | 178 |
| 2023 Q2 | 4 625 661 € | 368 926 € | 320 505 € | 176 |
| 2023 Q1 | 6 585 383 € | 663 021 € | 432 189 € | 170 |
| 2022 Q4 | 5 948 451 € | 420 046 € | 286 166 € | 186 |
| 2022 Q3 | 4 523 881 € | 414 598 € | 281 884 € | 186 |
| 2022 Q2 | 4 381 503 € | 332 695 € | 300 063 € | 178 |
| 2022 Q1 | 6 217 023 € | 482 446 € | 305 917 € | 169 |