Address
Email address
Phone number
Website
http://www.respo.eeRespo HaagisedKvaliteetsed Respo haagised: kastihaagised, paadi-, auto- ja masinahaagised ning lisavarustus. Lai mudelivalik nii eraisikule kui professionaalile.
Name
aktsiaselts RESPO HAAGISED
Registry code
10354808
VAT number
EE100276080
Type
AS - Joint Stock Company
Status
Registered
Foundation date
30.01.1998 (28)
Financial year
01.01-31.12
Capital
206 054.40 €
Activity
29202 - Manufacture of trailers, semi-trailers and containers
20 928 268 €
1 067 946 €
5%
-
18 122 192 €
-
Submitted
No tax arrears
6%
5%
| Owner | Representative | Beneficial owner | |
|---|---|---|---|
| Toomas Antons
| - | Board member | - |
| Üllar Kärner
| - | Board member | - |
| Annes Koppel
| 28% - 56 665.60 EUR | - | Direct ownership |
| Omanikukonto: Ain Antons
| 28% - 56 665.60 EUR | Procurator | Direct ownership |
| Respo Holding OÜ 12775634 | 23% - 46 361.60 EUR | - | - |
| Osaühing Respo 10184219 | 23% - 46 361.60 EUR | - | - |
| 2019 30.06.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 29.06.2022 | 2022 27.06.2023 | 2023 30.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Total Revenue | 18 064 146 € | 21 174 234 € | 26 736 212 € | 25 134 592 € | 23 836 516 € | 20 928 268 € |
| Net profit (loss) for the period | 1 471 638 € | 2 768 231 € | 4 745 160 € | 1 895 805 € | 645 716 € | 1 067 946 € |
| Profit Margin | 8% | 13% | 18% | 8% | 3% | 5% |
| Current Assets | 9 744 617 € | 11 167 149 € | 14 843 083 € | 16 051 723 € | 11 106 399 € | 10 761 913 € |
| Fixed Assets | 7 644 057 € | 8 668 676 € | 12 214 028 € | 12 813 362 € | 12 067 067 € | 11 348 623 € |
| Total Assets | 17 388 674 € | 19 835 824 € | 27 057 112 € | 28 865 084 € | 23 173 466 € | 22 110 536 € |
| Current Liabilities | 2 433 390 € | 3 323 925 € | 5 049 219 € | 6 294 629 € | 3 123 279 € | 3 037 436 € |
| Non Current Liabilities | 1 695 950 € | 1 244 335 € | 2 835 167 € | 3 501 926 € | 2 135 941 € | 950 908 € |
| Total Liabilities | 4 129 340 € | 4 568 260 € | 7 884 386 € | 9 796 555 € | 5 259 220 € | 3 988 344 € |
| Share Capital | 206 054 € | 206 054 € | 206 054 € | 206 054 € | 206 054 € | 206 054 € |
| Equity | 13 259 334 € | 15 267 565 € | 19 172 724 € | 19 068 530 € | 17 914 246 € | 18 122 192 € |
| Employees | - | - | - | - | - | - |
| Turnover | State taxes | Labor taxes and payments | Employees | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 8 673 237 € | 621 728 € | 462 151 € | 136 |
| 2025 Q3 | 7 293 425 € | 645 410 € | 505 431 € | 136 |
| 2025 Q2 | 10 641 326 € | 389 313 € | 409 961 € | 136 |
| 2025 Q1 | 5 277 880 € | 388 014 € | 405 393 € | 128 |
| 2024 Q4 | 6 807 233 € | 455 767 € | 410 073 € | 122 |
| 2024 Q3 | 6 682 765 € | 568 157 € | 447 334 € | 122 |
| 2024 Q2 | 8 604 140 € | 364 909 € | 374 427 € | 121 |
| 2024 Q1 | 5 337 075 € | 370 986 € | 387 279 € | 119 |
| 2023 Q4 | 6 523 274 € | 347 459 € | 366 488 € | 121 |
| 2023 Q3 | 7 622 452 € | 702 632 € | 423 650 € | 121 |
| 2023 Q2 | 10 163 177 € | 422 055 € | 379 473 € | 122 |
| 2023 Q1 | 5 037 338 € | 343 973 € | 357 212 € | 123 |
| 2022 Q4 | 6 364 865 € | 395 543 € | 414 494 € | 126 |
| 2022 Q3 | 8 196 378 € | 973 824 € | 549 213 € | 126 |
| 2022 Q2 | 12 960 904 € | 291 279 € | 390 178 € | 143 |
| 2022 Q1 | 7 462 569 € | 191 041 € | 412 247 € | 144 |