Santo Investments OÜ

10643934

Yleistä tietoa

Nimi

Santo Investments OÜ

Rekisterikoodi

10643934

ALV-numero

EE100744978

Tyyppi

OÜ - Osakeyhtiö

Tila

Rekisteröity

Perustamispäivä

18.02.2000 (26)

Tilikausi

01.01-31.12

Pääoma

2 556.00 €

Toiminta

70201 -

Liikevaihto

14 000 €

Voitto

120 862 €

Voittomarginaali

863%

Bruttopalkka

699 €

(arvio on suuntaa antava)

Oma pääoma

1 692 425 €

Työntekijät

2

Vuosikertomus

Toimitettu

Verovelat

Ei verovelkoja

Oman pääoman tuotto

7%

Varallisuuden tuotto

7%

Liittyvät osapuolet

Omistaja Edustaja Hyödyllinen omistaja

Margus Eek

100% - 2 556.00 EUR Hallituksen jäsen Suora omistus

Liittyvät yritykset

Omistaja Edustaja Hyödyllinen omistaja

Kentmanni 4 OÜ

12747327

25% - 700.00 EUR - -

Vana-Tartu 18 OÜ

11182792

50% - 1 278.00 EUR - -

Osaühing Tondiraba Tennisekeskus

10909846

46% - 11 730.00 EUR - -

Taloudelliset tiedot

2019
06.07.2020
2020
14.07.2021
2021
27.06.2022
2022
04.05.2023
2023
02.07.2024
2024
30.06.2025
Kokonaisliikevaihto 7 950 € 8 400 € 8 829 € 8 400 € 12 000 € 14 000 €
Nettovoitto (tappio) kaudelle 158 847 € 45 920 € 114 679 € 234 626 € 96 842 € 120 862 €
Voittomarginaali 1998% 547% 1299% 2793% 807% 863%
Käyttöomaisuus 539 679 € 290 914 € 177 332 € 370 166 € 256 823 € 179 276 €
Pysyvät vastaavat 1 809 379 € 2 029 124 € 2 191 985 € 1 353 069 € 1 455 783 € 1 583 586 €
Kokonaisvarat 2 349 058 € 2 320 038 € 2 369 317 € 1 723 235 € 1 712 606 € 1 762 862 €
Lyhytaikaiset velat 7 288 € 3 349 € 2 349 € 59 715 € 37 543 € 70 437 €
Pitkäaikaiset velat - - - - - -
Kokonaisvelat - - - - - -
Osakepääoma - - - - - -
Oma pääoma 2 341 770 € 2 316 689 € 2 366 968 € 1 663 520 € 1 675 063 € 1 692 425 €
Työntekijöiden määrä 1 1 1 1 2 2

Maksetut verot, verollinen liikevaihto ja työntekijöiden lukumäärä

Liikevaihto
Valtion verot
Työvoimaverot ja maksut
Työntekijät
2025 Q4 4 500 € 2 545 € 2 786 € 2
2025 Q3 4 500 € 2 956 € 2 786 € 2
2025 Q2 4 500 € 3 039 € 2 786 € 2
2025 Q1 4 500 € 2 292 € 2 086 € 2
2024 Q4 4 500 € 1 771 € 1 501 € 2
2024 Q3 3 000 € 4 750 € 4 907 € 2
2024 Q2 3 000 € 1 867 € 2 044 € 2
2024 Q1 3 000 € 1 630 € 1 647 € 2
2023 Q4 3 000 € 3 856 € 2 147 € 2
2023 Q3 3 000 € 3 149 € 3 080 € 2
2023 Q2 3 000 € 1 193 € 1 293 € 1
2023 Q1 2 700 € 3 702 € 3 729 € 1
2022 Q4 2 100 € 1 092 € 1 113 € 1
2022 Q3 2 100 € 1 151 € 1 113 € 1
2022 Q2 2 100 € 992 € 965 € 1
2022 Q1 2 100 € 2 361 € 2 382 € 1