Nimi
aktsiaselts Tinfor
Rekisterikoodi
10398038
ALV-numero
EE100450916
Tyyppi
AS - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
04.03.1998 (28)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
50 000.00 €
Toiminta
25991 - Muiden muualle luokittelemattomien metallituotteiden valmistus
3 544 101 €
527 078 €
15%
-
3 058 970 €
28
Toimitettu
Ei verovelkoja
17%
16%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Villu Põldmäe
| - | - | Välillinen omistus |
| Karl-Hendrik Põldmäe
| - | - | Ylemmän johtoelimen jäsen, esim. hallituksen jäsen tai valvontakomitean jäsen |
| Roland Jung
| - | - | Ylemmän johtoelimen jäsen, esim. hallituksen jäsen tai valvontakomitean jäsen |
| Jaanus Lukk
| - | Hallituksen jäsen | Ylemmän johtoelimen jäsen, esim. hallituksen jäsen tai valvontakomitean jäsen |
| Martin-Pärknard Põldmäe
| - | Hallituksen jäsen | Ylemmän johtoelimen jäsen, esim. hallituksen jäsen tai valvontakomitean jäsen |
| Wistor OÜ 11372118 | 100% - 50 000.00 EUR | - | - |
| 2019 04.03.2020 | 2020 25.02.2021 | 2021 10.03.2022 | 2022 27.02.2023 | 2023 01.03.2024 | 2024 31.03.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 3 823 193 € | 3 089 801 € | 3 261 524 € | 3 423 386 € | 3 781 104 € | 3 544 101 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 451 875 € | 203 789 € | 335 398 € | 321 666 € | 377 702 € | 527 078 € |
| Voittomarginaali | 12% | 7% | 10% | 9% | 10% | 15% |
| Käyttöomaisuus | 1 470 601 € | 1 734 379 € | 1 537 987 € | 1 894 289 € | 2 163 192 € | 2 295 241 € |
| Pysyvät vastaavat | 850 433 € | 686 778 € | 1 370 046 € | 1 209 695 € | 1 054 645 € | 937 626 € |
| Kokonaisvarat | 2 321 034 € | 2 421 157 € | 2 908 033 € | 3 103 984 € | 3 217 837 € | 3 232 867 € |
| Lyhytaikaiset velat | 213 599 € | 334 933 € | 325 509 € | 299 794 € | 385 945 € | 173 897 € |
| Pitkäaikaiset velat | 0 € | 0 € | 200 000 € | 200 000 € | 0 € | 0 € |
| Kokonaisvelat | - | - | 525 509 € | 499 794 € | - | - |
| Osakepääoma | 50 000 € | 50 000 € | 50 000 € | 50 000 € | 50 000 € | 50 000 € |
| Oma pääoma | 2 107 435 € | 2 086 224 € | 2 382 524 € | 2 604 190 € | 2 831 892 € | 3 058 970 € |
| Työntekijöiden määrä | 30 | 26 | 25 | 25 | 27 | 28 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 1 003 654 € | 112 237 € | 104 477 € | 26 |
| 2025 Q3 | 863 684 € | 104 770 € | 111 244 € | 26 |
| 2025 Q2 | 1 145 053 € | 162 512 € | 105 840 € | 26 |
| 2025 Q1 | 972 657 € | 145 673 € | 111 096 € | 26 |
| 2024 Q4 | 1 123 097 € | 154 915 € | 106 633 € | 26 |
| 2024 Q3 | 1 163 111 € | 145 144 € | 109 191 € | 26 |
| 2024 Q2 | 1 313 296 € | 196 628 € | 99 727 € | 26 |
| 2024 Q1 | 1 149 019 € | 121 769 € | 98 433 € | 27 |
| 2023 Q4 | 1 332 169 € | 143 501 € | 87 198 € | 26 |
| 2023 Q3 | 1 353 496 € | 129 843 € | 96 513 € | 26 |
| 2023 Q2 | 1 445 575 € | 144 108 € | 86 966 € | 25 |
| 2023 Q1 | 1 044 819 € | 132 590 € | 81 398 € | 25 |
| 2022 Q4 | 1 098 771 € | 124 046 € | 75 199 € | 23 |
| 2022 Q3 | 1 406 816 € | 109 724 € | 77 844 € | 23 |
| 2022 Q2 | 1 429 966 € | 119 967 € | 72 562 € | 24 |
| 2022 Q1 | 1 159 500 € | 117 770 € | 74 498 € | 22 |